מדיניות פרטיות – "זהבית גולד – עיצוב פנים"

"זהבית גולד - עיצוב פנים" מעריכה את פרטיותך ועל כן ניסחה את מדיניות פרטיות זו על מנת להבהיר לך איזה מידע נשמר על ידה וכיצד היא מטפלת בו. בשימושך באתר הנך מסכים כי "זהבית גולד - עיצוב פנים" תאסוף מידע זה ותשתמש בו בהתאם למדיניות זו.

"זהבית גולד - עיצוב פנים" רשאית לשלוח אליך מדי פעם בדואר אלקטרוני מידע בדבר שירותיה וכן מידע שיווקי ו/או פרסומי. בכל עת תוכל לבקש לחדול מלקבל מידע כאמור. עם זאת, "זהבית גולד - עיצוב פנים" לא תמסור את פרטיך האישיים למפרסמים או צד שלישי כלשהו. המידע אותו תשאיר/י באתר ישמש את "זהבית גולד - עיצוב פנים" בלבד לצורך יצירת קשר והעברת מידע שיווקי ותכנים מקצועיים מעת לעת.

"זהבית גולד - עיצוב פנים" נעזרת בחברות שונות המספקות לה ניתוחים סטטיסטיים אודות השימוש באתר. החברות אוספות ומנתחות מידע על היקף השימוש באתר, תדירות השימוש בו, מקורות הגישה של המשתמשים לאתר וכיוצא בזה. המידע הנאסף הוא סטטיסטי במהותו, הוא איננו מזהה אותך אישית והוא נועד לצרכי ניתוח, מחקר ובקרה.

במידה וברצונך לברר ו/או להסיר את המידע הקיים עליך, או שאין ברצונך לקבל מידע ו/או תכתובות מ-"זהבית גולד - עיצוב פנים", ניתן לפנות במייל לכתובת office@zehavitgold.co.il ולבקש הסרה ממאגר המידע ו/או מרשימת התפוצה.